GÜN-ISI
trende

Güneş Enerjisinden Elektrik Üretimi Hizmeti

Güneş Enerjisinden Elektrik Üretimi Hizmeti

GÜNEŞ ENERJİ PROJELERİNİN ÇATI VE SAHA UYGULAMALARI ELEKTRİĞİNİZİ BEDAVAYA KULLANIN NASIL MI? SİZİN İÇİN NELER YAPIYORUZ ? Saha ve Çatılar için gerekli izinleri sizler için alıyor, Kurumlarda proje onaylarınızı gerçekleştiriyor, kurulumlarını ve teknik danışmanlığını, bankalar için gerekli fizibilite çalışmalarına kadar sürecin en başından en son sürece kadar sizlerle iş birliği yapıyoruz. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz tüm süreç ve detaylar hakkında bilgi verelim.

Proje Geliştirme- İhale Ve Teknik Şartname Danışmanlığı

Yatırımı planlanan alanın (Çatı veya Saha) etüt çalışmasının yapılması ardından sözleşme gücüne paralel projenin geliştirilmesi ve sonrasında  tesisler için ihale, teknik şartname hazırlığı, sözleşme taslağı hazırlıkları yapılmaktadır. Bugün sayısız kurum projesinin içinde yer alan firmamız birçok kuruma bu konuda projelendirme ve danışmanlık desteği verdiği gibi özel sektörde yer alan kuruluşlara da hizmet vermektedir. GÜNEŞ ENERJİ PROJELERİNDE KONTROL VE DANIŞMANLIK HİZMETİ Bağlantı Anlaşmasına Çağrı Mektubu Alınması

  • İlgili EDAŞ veya OSB için gerekli evrakların ve projelerin hazırlanılarak başvuru yapılması ve sürecin takibi
  • Kurum ve Kuruluşların ihtiyaçlarına yönelik (Öz tüketim kapsamında) başvuruların yapılması,
  • Çatı projelerinde (Mahsuplaşma) sözleşme gücüne paralel olacak şekilde başvuruların yapılması,
  • İhtiyaca yönelik özel sektör başvurularının yapılması alanında danışmanlık hizmeti verilmesi…

Proje ve Malzeme Danışmanlığı
Çağrı mektubu sürecini tamamlamış ve yatırım için projenin gerekmesi durumunda; yapılan proje tasarımlarının kontrol edilmesi (Yönetmelik ve Şartnameler kapsamında) ve seçilen malzemenin kontrol edilmesi ve danışmanlığının yapılması hizmeti verilmektedir. Bugün 500 MWe aşkın proje içerisinde yer alan firmamız güncel simülasyon programları ile projelerinizin fizibilitelerini yapmakta ve amortisman süreçlerini hesaplamaktadır. Unutulmamalıdır ki “İyi bir yatırım için en önemli koşul projenin doğru çizilmesidir.” Ayrıca firmamız projelerde maliyeti azaltmaya yönelik EPC firmalarına danışmanlık hizmeti vermekte ve proje tasarımları ile hem EPC hemde Yatırımcıya kazanç sağlamaktadır.

Saha ve Çatı Kontrolörlüğü ve Danışmanlığı Hayata geçirmeye karar  verdiğiniz ve kuruluma başladığınız projelerinizde Saha danışmanlığı yapmaktayız. Saha veya çatıya gelen ürünlerin projeye uygunluğu ve kalitesini kontrol etmekte daha da önemlisi kurulum başlamadan önce sizlere konu ile ilgili Teknik Şartnameler hazırlayarak firmaların kullanacağı ürünlerin belli kalitenin altına düşmesini engellemekteyiz. Kurulum danışmanlığımız da iş planlarının en önemli aşamalarında etüt ziyareti gerçekleştirmekte ve bu süreçleri raporlamaktayız. Sipariş formları oluşturarak kullanılacak malzemelerin sahaya inmeden önce kalite ve proje uygunluğunun kontrolörlüğünü yapmakta böylelikle gereksiz zaman kayıplarının önüne geçmekteyiz. Alanında uzman ekibimiz ile kurulum alanlarınızı periyodik olarak ziyaret etmekte bu süreçte gerekli olan dokümanları, garantileri ve firma iletişim bilgilerini sizler için arşivlemekteyiz.

Geçici Kabul Dosyasının Hazırlanması Kurulum işlemi tamamlanan projelerinizin Geçici Kabul Dosyaları hazırlanır ve ilgili kurumda takibi yapılır. Firmamız ayrıca piyasada yaygın olarak kullanılan bir çok simülasyon programı yazılımına sahiptir. Proje tasarımlarınız ve değerlendirme sürecinde sizlere destek olmaktan gurur duyarız.

Referans Proje görselleri

Fabrikalar, iş yerleri, konutlar, siteler, villa müstakil evler ihtiyaç duyulan Kw ya göre güneş enerjisinden elektrik sistemi kurulumları yapılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Detaylı Bilgi Tıkla Ara
+90 532 613 11 13

 

11 Aralık 2022
112 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
ARA